In’t totaal hebben 45 spelers minimum één match meegespeeld, een onverhoopt succes. Deze competitie richt zich hoofdzakelijk tot mensen met maximum 30 punten die naast het veld ook de bar appreciëren. Hoofdzaak is immers een gelegenheid bieden om wekelijks te tennissen met en tegen andere leden zonder zorgen van partnerkeuze. En nadien te kletsen in de bar in een ongedwongen en ontspannen sfeer. Meet, play and have fun!!!!

1


Democritos van Abdera (ca.-460/-370) Grieks wijsgeer
2

3

4

5

Karin als veruit de trouwste deelnemer met maar liefst 13 woensdagen, of haast elke week! Ze won een vibrerende massagebal. Door zoveel te spelen zal ze wel af en toe wat massage kunnen gebruiken.
En Lieven werd uitgeroepen tot beste verliezer. Kunnen winnen is een kwestie van talent en geluk, maar kunnen verliezen is een echte kunst. En Lieven was de beste kunstenaar. Hij ontving tot de verbeelding sprekende ontstress borstjes….
6

Sander was een paar klassen sterker dan ons allemaal. Maar niemand heeft het ooit geweten. De ‘mol’ speelde altijd met de rem op, maar op zodanige manier dat iedereen altijd het veld verliet als nipte, doch blije verliezer met een gevoel van ‘ik had kunnen winnen’. Fantastisch. Dit verdiende een prijs voor bescheidenheid.
Stel eens dat hij iedereen naar huis had gespeeld, dan was dit een lege reportage!
7

8

Pythagoras (ca.-580/-500) Grieks filosoof en wiskundige
9

10


11

Iemand vertelde me ooit dat dansen een verticale expressie is van een horizontaal verlangen.
12


13

14

Aan de club en zijn medewerkers voor de vlotte en goede samenwerking.
Aan de ‘Key point immigranten’ die de gezellige ‘après-tennis’ cultuur van een kleinere club hebben meegebracht!
En tenslotte aan jullie allemaal want het succes van deze editie is gewoon jullie verdienste. Een bende toffe mannen en haast tot mijn verbazing ook wel toffe vrouwen….
15

The post Kromveld zomerdubbels: HAPPYning 2021. appeared first on Lhoëst Jean.
Recente berichten